Radiate > Blog > Lokma Döktürme > Lokma Döktürme Fiyatları

Lokma Döktürme Fiyatları

Firamız kurmuş olduğu standlar ile gelenek halini almış, örf ve adetlerimizden sayılan Lokma Döktürme hizmeti vererek ücretsiz olarak dağıtım yapmaktadır. Genellikle cenazelerde , vefat etmiş yakınlarımızın yedisinde ya da kırkında, cuma namazı çıkışlarında, mevlütlerde ve kandillerde sıklıkla dağıtılmaktadır. Ücretli satım yerine hayrına gerçekleştirilen bir organizasyondur. Bu tarz önem arz eden günlerinizde Lokma Döktürme hizmeti almak için bizimle iletişime geçerek  Lokma Döktürme Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lokma Standı

Bizler için manevi anlamı yüksek saydığımız özel günlerimizde Lokma dağıtımı gelenek halini almış önemli bir yiyecektir. Firmamız bu günlerinizde sizleri yalnız bırakmayarak davetlilerinize ücretsiz olarak sınırsız ikram sunmaktadır. Tam anlamıyla hijyenik olarak yapılmakta ve çalışanları ile sıcak bir ortam yaratmaktadır.

İletişim

Yanınızda bulunmamızı ve destek olmamızı istediğiniz zamanlarınızda lokma servisimiz ile yanınızda bulunmaktan mutluluk duyarız. Lokmacı kiralama ile hem sevdikleriniz hem de manevi anlamda gerçekleştireceğiniz anlamlı günlerinizde tercihinizi yapabilirsiniz.